Architekt

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie rysunków architektonicznych w środowisku CAD/REVIT w ścisłej współpracy z Projektantami oraz Kierownikami Projektów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Absolwenci, Studenci IV i V roku architektury,
  • znajomość programu REVIT (lub ArchiCAD) i AutoCAD,
  • znajomość norm i przepisów z zakresu architektury,
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • umiejętność współpracy w grupie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programów do wizualizacji i grafiki,
  • znajomość języka obcego,
  • doświadczenie w pracy/praktyka na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji,
  • kurs i szkolenia podnoszące kompetencje,
  • ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole przy międzynarodowych projektach,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych na okres trwania budowy,
  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Oferty spełniające nasze kryteria przechowujemy w bazie danych i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami zapraszając na rozmowy kwalifikacyjne w bydgoskiej siedzibie firmy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres rekrutacja@fort.pl . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: treść klauzuli. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko w niezbędnym zakresie dla celów procesu rekrutacji. Więcej informacji o sposobach przetwarzania danych przez Administratora znajduje się w Polityce prywatności